Image Alt

درباره دیپلمات

آغاز به کار

گروه سرمایه گذاری و اجرای پروژه های ساختمانی دیپلمات فعالیت های عمرانی خود را از سال ۱۳۵۵ شمسی تحت عنوان پیمانکار آغاز نموده است . ساختار این مجموعه درسایه تجربیات ارزنده مدیریت گروه ، از دوران نوجوانی در زمینه فعالیت های ساختمانی می باشد . سرگذشتی که در نوع خود می تواند سمبلی از بروز شکوفائی استعدادهای ذاتی نهفته یک انسان درسایه توجه والطاف الهی می باشد در فاصله سال های ۱۳۵۵ تا ۱۳۷۰ گروه سرمایه گذاری دیپلمات با مدیریت علی حسین اسدی بعنوان پیمانکار ساخت به روند روبه رشد خود ادامه می دهد که این روند از ابتدای دهه هفتاد با تغییر در سیاست گذاری های مجموعه ورود به حوزه سرمایه گذاری بسط و گسترش می یابد .

گروه دیپلمات در طول این سالها برپایه تفکرات مدیریتی و به مدد بهره گیری از توانمندی مهندسان و معماران زبده و متخصص خود درکنار تعهد به ارتقاء استانداردهای ساخت روز به روز بر سطح کیفی فعالیت های خود می افزاید ، به گونه ای که هم اکنون با ساخت مجموعه ای از بناهای ماندگار و نامی تحت عنوان دیپلمات ، خود را قادر ساخته تا پاسخگوی بالاترین سطح انتظارات در نزد مشتریان با سلایق مختلف باشد . از دید مجموعه مدیریتی دیپلمات ، ساختمان فضایی برای پاسخگویی به کلیه نیازهای جوامع امروز از قبیل نیازهای تفریحی و ورزشی ، رفاهی ، امنیتی ، خدماتی ، و فضای سبز نیز به شمار می آید .

باور مجموعه دیپلمات به تمامی اصول فوق و انگیزه رقابت با بزرگترین فعالان بین المللی در صنعت ساختمان باعث شده تا دیپلمات روز به روز به دنبال دستیابی به افق های جدید در عرصه فعالیت های عمرانی باشد.

درخاتمه ، تضمین امور اجرائی و همیاری این مجموعه با متقاضیان پروژه های تکمیلی و تحویل شده ، از اهم ویژگی های اخلاقی و تعهدی سرمجموعه گروه سازندگان دیپلمات می باشد ، را می توان برشمرد .

1378 - 2000

برج آبی

1384 - 2006

دیپلمات فرمانیه

1385 - 2007

پیرامید سپند

1390 - 2012

دیپلمات کاج

1390 - 2012

دیپلمات الهیه

1392 - 2014

دیپلمات زعفرانیه

1392 - 2014

دیپلمات ولنجک

1395 - 2017

دیپلمات ساسان

آینده

عشق و امید به فتح قله هاي رفيع توفيق در جهت عمران و آبادانی ميهن عزيزمان ، انگیزه ی اصلي ما برای حرکت به سوی آینده است. آینده ای که با پشتوانه ی ۴۰ سال تجربه و تلاش خستگی ناپذیر، به لطف الهی پر فروغ و پربار خواهیم ساخت.

در این ميان برای ساختن بناهایی کاملتر و جالبتر از گذشته ، لحظه ای از تلاش برای افزایش هر روزه ی دانش و تخصص و بالا بردن توان اجرایی مان، از طریق بهره جستن از جدیدترین روش ها و تجهیزات فنی فروگذار نخواهیم کرد.

می دانیم که برای ماندن در اوج، باید به روز و خلاق بود. باید در مسیری پویا گام برداشت و از نیروی متخصص و کارآزموده در کنار تجهیزات پیشرفته بهره گرفت. ما نيز بر این باوریم که همچون دیگر کشورهای در حال توسعه، دوران استفاده از روش های سنتی در ساخت بنا را پشت سر گذاشته ایم و از این رو همواره از پرچمداران صنعت نوین ساختمان در ایران بوده و بر اين همتيم چون گذشته با به کارگیری روش های کارشناسانه و علمی در این صنعت، پیشتاز بمانیم.

آن چه پیش رو دارید، بخشی از پروژه های در حال اجرا و یا پروژه های آینده ی مجموعه ی دیپلمات است.

235738
پروژه های اجرا شده (متر مربع)
213000
پروژه های در دست اجرا (متر مربع)
448738
مجموع (متر مربع)

پیمودن راهی پر فراز و نشیب

۴۰ سال است که گروه ساخت و سرمایه گذاری دیپلمات پا به عرصه ي پر فراز و نشیب خود در صنعت ساختمان گذاشته است . از ديرباز به خاطر هدفي بزرگ ، از میان خشت های گلی و روستایی در بروجرد به پا خاستیم و تا امروز که برج های رفیع پایتخت را بنا ميكنيم ، یک لحظه از پاي ننشسته ایم. سازه هايي بنا نموده ايم که به یادگار خواهند ماند. ساختمان هایی که نه تنها از استحکام و زیبایی بسیار برخوردارند و همه ی موازین معماری و شهرسازی در آن ها رعایت شده است، بلکه با وفاداری به باورهايمان در جهت ایجاد سرمایه های ملی، بنا شده اند، چرا که خود را وامدارو وارث تمدني بزرگ با همه ی شاهکارهای درخشان معماریش چون تخت جمشید و چهل ستون و نقش جهان و صدها اثر فاخر معماری دیگر می دانیم. گروه ساخت و سرمایه گذاری دیپلمات، با این نگاه، به آینده ا ی روشن چشم دارد که در آن حاصل بیش از سه دهه تجربه ی کم نظیر خود را با بر پایی نمادهایی نوین و ماندگار در سرزمینی گسترده از پهنه ی نیلگون خلیج فارس تا دامنه ی سرسبز البرز و حتی فراتر از آن، در پهنه ي جهان به بار بنشاند. باور داریم که این گروه بزرگ و توانمند، در میدان رقابت با دارندگان تکنولوژی پیشرفته ی صنعت ساختمان در دنیا، سربلند خواهد بود.

با گروه ساختمانی دیپلمات در ارتباط باشید

d
Sed ut perspiclatis unde olnis iste errorbe ccusantium lorem ipsum dolor